Zamówienia na świeże pieczywo można składać od 10 MAJA 2024 do 04 CZERWCA 2024. do godz 20:00. Wysyłka 10 CZERWCA 2024r. Zamówienia z samymi suchymi produktami będą realizowane w miarę możliwości na bieżąco. Przesyłki z samymi suchymi produktami wysyłamy również do Danii, Holandii, Irlandii, Niemiec, Szwecji, Włoch.
Informacje dla alergików: w zakładzie przetwarzane są orzechy, sezam, soja, nabiał, jaja.

Pakowanie i wysyłka

Nasz chleb jest opakowany w folię
barierową w systemie MAP.
Opakowanie jest wypełnione gazem
używanym do pakowania produktów
spożywczych.

Nasz chleb jest opakowany w folię barierową w systemie MAP . Opakowanie jest wypełnione gazem używanym do pakowania produktów spożywczych.

W folię dlatego. bo taki jest wymóg żeby wykluczyć możliwość krzyżowego zanieczyszczenia glutenem i żeby w transporcie kurierskim produkt nie był narażony na absorbowanie obcych zapachów.

Opakowany chleby zaopatrzone są w etykiety gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne informacje. Umieszczone w kartonie zbiorczym, gdzie często z innymi produktami są uzupełnione wypełniaczami albo folią bąbelkową. Dokładam wszelkich starań żeby zabezpieczenie było wystarczające jednakże firmy kurierskie nie traktują powierzonego im dobra w sposób właściwy. Produkty sypkie są pakowane w dwa opakowania. Torebka właściwa i druga zabezpieczająca przed rozsypaniem gdyby opakowanie nie rozerwało w transporcie.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej strony, założymy, że akceptujesz naszą politykę prywatności.